Loading...
 

Dr. Grad-Gyenge Anikó

Egyetemi docens, tanszékvezető

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 338.

a.gyenge@eik.bme.hu

 

Dr. Bánkuti Antal

Egyetemi adjunktus

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 335.

 

Fogarasi Amarill

Titkárnő

BME Q épület, A szárny, 2. emelet 207.

amarill@eik.bme.hu

 

Dr. Glatz Ferenc Henrik

Egyetemi tanársegéd

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 337.

glatz@glf.hu

 

Dr. Lehóczki Zsófia

Egyetemi tanársegéd

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 336.

zs.lehoczki@eik.bme.hu

 

Dr. Markovich Réka

Egyetemi tanársegéd

BME Q épület, A szárny, 2. emelet 207.

 

Dr. Nagy Csongor István

Egyetemi docens

BME Q épület, A szárny, 2. emelet 207.

 

Dr. Nagy Krisztina

Egyetemi tanársegéd

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 336.

nagy.krisztina@eik.bme.hu

 

Dr. Perecz László

Egyetemi tanár

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 335.

pereczl@hotmail.com

 

Dr. Sárközy Tamás

Egyetemi tanár

BME Q épület, A szárny, 2. emelet 207.

sarkozy@eik.bme.hu

 

Szánthó Péter

Tanszéki oktatásfelelős

BME Q épület, A szárny, 2. emelet 207.

 

Dr. Szekeres Diána

Egyetemi adjunktus

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 337.

szekeresd@eik.bme.hu

 

Vörös Kinga

Tanszéki oktatásfelelős

BME Q épület, A szárny, 3. emelet 346.

voros.kinga@law.bme.hu